Informator zespołu R.H.O.
Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.


Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, napisaliśmy poniższą listę gotowych odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

 

 

Ile osób liczy skład zespołu?
Zespół liczy od 3 do 6 osób, w zależności od wyboru klienta


Na jakich instrumentach grają muzycy wchodzący w skład zespołu?
Pełny skład zespołu to sześciu muzyków: instrumenty klawiszowe, wokal męski/instrumenty klawiszowe, wokal żeński/intrumenty klawiszowe, perkusja, gitara basowa, gitara elektryczna. Szczegółowe informacje znajduja się w zakładce skład.


Czy gracie na weselach?

Tak. Poza tym obsługujemy również bankiety, bale oraz wszelkie imprezy, na których potrzebna jest muzyka.


Ile godzin trwa występ?

Czas występu wynosi do 12 godzin. Podczas wstępnej rozmowy ustalamy z klientem wszelkie szczegóły. Standardowo gramy do godziny 4.


Ile kosztuje występ zespołu?

Cena uzależniona jest od wielu czynników, np. wielkości składu wykonawczego zespołu, czasu trwania imprezy, odległości, czy popularnośi terminu. W związku z tym zapytania odnośnie cen prosimy kierować do nas telefonicznie lub e-mailowo.


Jak wygląda przebieg imprezy?

Staramy się urozmaicić nasz występ prowadząc imprezę w ciekawy i niekonwencjonalny sposób. Występ dzielimy na sety, a podczas przerw puszczamy muzykę. Sposób prowadzenia imprez został także opisany w dziale informacje na stronie głównej.


Czy zespół zajmuje się prowadzeniem imprez?

Oczywiście. Podczas występów organizujemy konkursy, zabawy oraz zajmujemy sie konferansjerowaniem. Polecamy zapoznanie sie z naszymi filmami.


Czy gracie w całej Polsce?

Tak, wystepujemy na terenie całęgo kraju.


Mamy nadzieję, że odpowiedzi  na powyższe pytania zostały przedstawione w sposób wyczerpujący. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy.